Skartovací stroje

Německé skartovací stroje HSM jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě s dokonalou výstupní kontrolou. Dodávají se ve všech výkonech a stupních utajení. Stroje HSM zpracovávají nejen papírové dokumenty, ale mnohé z nich i další média jako jsou plastové karty, CD, DVD, USB paměti a diskety. Skartovací stroje HSM spolehlivě ochrání Vaše osobní a firemní údaje.

V sortimentu HSM je zahrnuta široká nabídka typů od těch nejmenších až po velké centrální stroje s výkonem přes 200 kg zpracovaného materiálu za hodinu.
Skartovací stroje s logem HSM jsou určeny pro širokou skupinu zákazníků, od domácností až po technická zázemí velkých administrativních budov. Nabízíme řešení pro všechny známé stupně utajení. Ve výrobě HSM je více než 100 různých typů. Z této nabídky si každý jistě vybere optimální řešení pro své potřeby.

Skartovací stroje HSM Vám poskytnou veškeré pohodlí při likvidaci nepotřebných dokumentů. V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte.

Přihlášení k odběru novinek

Pokud máte zájem o odběr newsletteru, pak zadejte Vaši emailovou adresu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)